SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!

NEWS

Yoda Soccer powraca !

Nie, nie chodzi mi o Yodę wielokrotnego medalistę Polskich turnieji Sensible World of Soccer, ale o klona SWOSa czyli YODA Soccer. Ostanio przeglądałem sobie historię projektów związanych ze SWOSem i zauważyłem że projekt Yoda Soccer został w tym roku reaktywowany przez Massimo i Daniele, a dokładnie w kwietniu tego roku pojawiła się nowa zmianka o kontynuacjach pracy nad tą grą.


Nowa wersja nadal ma mnóstwo pracy przed sobą, potrzebuje ludzi którzy uzupełnią np. składy, gdyż  Yoda Soccer ma zupełnie inną bazę danych dla drużyn krajowych i zagranicznych. Tworzenie rozgrywek jest dużo łatwiejsze niż do tej pory (np. wieloligowe rozgrywki), nowe typy muraw, jak i pewna nowość, efekty pogodowe takie jak śnieżyce, silne wiatry, czy mżawki :)


Yoda Soccer jest po polsku (najnowsza wersja pliku tłumaczeń do ściągnięcia tutaj) przetłumaczone aby każdy mógł zrozumień grę w swoim ojczystym języku.


Czymś nie spotykanym w świecie developerów gier, to równoległe udostępnianie jej na kilka platform systemowych czyli prócz standardowego Windowsa, możemy pograc sobie na Linuxie albo na OSx.


Niestety jest to wersja beta, nie ma ukończonej bazy danych, nie ma  równiez trybu kariery, są mankamenty które autorzy będą próbowac je naprawić


Do przetestowania, spróbowania swoich sił  ściągając grę z tej strony: https://sourceforge.net/


Możesz podyskutować o projekcie tutaj. Forum

pl Autor news: Tomplus, Data: 08.07.2009, Kategoria: Turnieje

więcej ...