SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!

NEWS

WROCŁAW OPEN 2009

Wielkimi krokami zbliża się Wrocławski Turniej Sensible - Wrocław Open 2009. To już po raz czwarty elita polskiego SWOS'a, a także światowego będzie się bawić w sali starego dworca Wrocław Brochów.

Turnieje w stolicy Dolnego Śląska mają do siebie to, że każdy następny jest lepszy niż poprzedni. Taką zasadę wyznają organizatorzy i jak na razie udaje im się to zrealizować.


Zobaczyć to można również na liczbach :


1 turniej: 9 osób
2 turniej: 21 osób (4 osoby z zagranicy)
3 turniej: 41 osób (6 osób z zagranicy w tym Mistrz Świata PC i Amiga)
4 turniej: ...??...


Tym razem jesteśmy przekonani, że padnie magiczna liczba 50 uczestników. Oczywiście nie liczy się tylko ilość, ale i jakość. Również w tej kategorii wszystko jest dobrze, a może będzie jeszcze lepiej. Do Wrocławia zawita w glorii Mistrza Świata na Amidze Lobo (również 3 miejsce na świecie na PC), a przecież będzie też jeszcze wicemistrz świata Bobbiebobras. Trzeba do tego dołożyć Amigowego Mistrza Polski z Wrocławia i Gliwic Fokę. No i oczywiście nie można zapominać o elicie polskich graczy PC czyli Mistrzach Polski: Yoda, Filipousis, Romaneq, Pączek, Zienior, Sanek. Obecność swoją zapowiedzieli ludzie, którzy trzymają w ryzach Polskie Rozgrywki Sensible Soccer Online: Wodiczko, Pablo, Szyms  i przede wszystkim prezes Ruichi. Trzeba też pamiętać o „Salonowych Lwach”: Bumer, Cinek, Magister. Będą też ludzie legendy jeśli chodzi chodzi o Polskiego SWOS'a: Dżem, Dior, Basto. Do Wrocławia zmierzają również organizatorzy dwóch pozostałych Polskich turniejów: TomPlus (Turnieje na Śląsku) i Leman (turniej w Lubinie, będzie tym razem tylko jako widz). Prawdopodobnie swój debiut na imprezie offline zaliczą też znani wszystkim od dawna Lecha i Michał. Nie ma tu miejsca by wymienić każdego więc na tym zakończymy wymienianie graczy z Polski, a kto będzie z zagranicy? W tej chwili 100% swoją obecność potwierdzili Elmichaj i Bomb. Jednak liczymy, że grono naszych przyjaciół z innych państw będzie znacznie większe. Bardzo prawdopodobne, że na turnieju pojawią się Włosi: Mistrz Świata na PC Lucaa i Jego brat Sasy. Poważnie nad wyjazdem zastanawia się zwycięzca turnieju w Pradze, pochodzący z Turcji Aliciq. W planach wizytę we Wrocławiu mają również M.C.T (Serbia), Marin (Bułgaria), Djowger (Dania), Klaris (Dania). Cały czas mamy też nadzieję, że wszystko potoczy się dla nas dobrze i będziemy mogli gościć reprezentujących Niemcy: Playaveliego, Pallistera i Waenae. Z całą pewnością udział we Wrocławskim turnieju każdego z tych graczy będzie ogromnym zaszczytem zarówno dla organizatorów, jak i całej Polskiej Społeczności Sensible.


Jak zwykle turniej Amigowy i PC rozgrywane będą równocześnie. Do dyspozycji graczy będzie minimum 5 PC i 5 Amig. W czasie turnieju będą podane dwa ciepłe posiłki, kawa, herbata i napoje. Oczywiście małą tradycją Wrocławskich turniejów jest to, że nie tylko granie się liczy. Dzień wcześniej czyli w piątkowy wieczór całą grupą wyjdziemy do miasta, gdzie odbędzie się impreza integracyjna. Wielu graczy przybędzie ze swoimi żonami, dziewczynami. Z całą pewnością wszystkich czekają niezapomniane chwile, a wszystko dzięki Sensible Soccer.


Najlepszym komentarzem niech będą słowa ElMichaja po ostatnim turnieju:
„Jedna wielka rodzina”Organizatorzy:
Foka z Wrocławia,
Lobo z Londynu (Amiga),
Romaneq z Lubina (PC)
oraz Dior z Warszawy (sprzęt).


Data imprezy:

21 lutego 2009 (sobota)
godzina 10.00


Miejsce:
Budynek dworca Wrocław Brochów
ulica Semaforowa.


Rejestracja:
Rejestracja znajduje się na stronie SensibleSoccer.de, o to linki:
wersja AMIGOWA oraz wersja PC
Więcej informacji dowiecie się na forum turnieju:
http://forum.sensiblesoccer.info


Do zobaczenia we Wrocławiu!
materiał przygotowany przez sensiblesoccer.pl

pl Autor news: Tomplus, Data: 07.01.2009, Kategoria: Turnieje

więcej ...