SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!

NEWS

Turniej Mistrzów zakończony

Witam,
Wczoraj w ten piękny sobotni dzień spotkała się grupka fanów piłki nożnej, a szczególności tej co jest kopana w grze Sensible World of Soccer czyli w SWOS. Początkowo edycja miała odbyć się na dwóch platformach PC & Amiga, ale skończyło się na edycji tylko PC.

Na turnieju miało się pojawić nawet 10 osób, ale z różnych przyczyn od chorób po lenistwo pojawiła się tylko 5 osobowa ekipa.
LVK, Tom+, Samoth oraz Yoda razem z Czaku.

Mimo że na zewnątrz aura nie dopisywała, wiało chłodem. To na turnieju było gorąco, szczególności gdy rywalizacja odbywała się o pierwsze miejsca.
Od początku swoją dominacje zapewnili sobie bracia, Yoda i Czaku którymi ciężko bylo wygrać, a nawet wcale. Chociaż czasem zwycięstwa przychodziły łatwo, ale tylko do pierwszej połowy, bo potem to oni ciężko i bezwględnie miażdżyli przeciwników.

Najwięcej bombardował golami Czaku który średnia goli na mecz to aż 5, jednak to nie od zdobył tytuł mistrza, ale Yoda, który zajął 2 miejsce i tym sposobem zagrał poraz 3 w bratobójczej walce tego dnia, którą z kolei to On wygrał.
Finał był bardzo emocjujący, bo padł grad bramek. Przy stanie 4:2 dla Yody, zwycięsca grupy potrafi doprowadzić do remisu, jednakże Yoda nie pozwolił mu wyjść na prowadzenie i po kolejnej wymianie trafień, zwycięską bramkę zdobył Yoda, potwierdzając wynik spotkania na 6:5 i ominą walkę w dogrywce.

LVK jako organizator dnia Mistrzów zajął 3 miejsce i z pewnością nie był w szczytowej formie, bo po tym co pokazał na turnieju była to tylko cząstka jego umięjętności.
Samoth - nowa postać na scenie. Wniósł wiele zaskoczenia w grę na turnieju i nie można nie mówić, że w przyszłości może się okazać jednym z najmocniejszych rywali na scenie.
Ja ;) czyli Tomplus/Tom+ - zupełnie bez formy, grało mi się dobrze, ale nie tak jak potrafię. Muszę wrócić do starej formy, aby nie zostać chłopcem do bicia, tak jak w tej edycji i powalczyć w kolejnym turnieju o mistrzostwo.
Dziękuje.


Oto foto zwyciesców: Komentarze: FORUM

pl Autor news: Tomplus, Data: 30.03.2008, Kategoria: Turnieje

więcej ...