SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!

NEWS

Sensible Manager - sezon 16 się kończy

Sensible Manager Sensible Manager, jeden z bardziej znanych managerów Sensiblowych który działa od bardzo dawna, kończy już swój 16 sezon, być może już w styczniu wystartuje kolejny sezon ligi Sensiblowej.
 
Sezon 16 zaczął się nie fortunnie, bo z powodów technicznych trzebało szybko zmienić serwer i rozpoczęcie ligi się przesunął o miesiąc, przez co moglibyśmy już w teraz grudniu pisać o zakończeniu rozgrywek.
 
Jednakże dalsza część sezonu przebiegła bez większych przeszkód. Każdy sezon obfituje w nowości jakie managerowie mogą wykorzystać lub zobaczyć. Jedne są miłe dla graczy inne wręcz przeciwnie. Jednakże muszą być wszystkie.
 
W tym sezonie managerowie mieli okazję wypróbować grę w reprezentacji na Euro2012, gdzie mecze były rozgrywane niemalże w tym samym czasie co te prawdziwe i nie rzadko wyniki były analogiczne z tymi prawdziwymi. Jednakze u nas wygrała POLSKA pokonując NIEMCY 2:0 w finale. Czyli spotkanie managerów takich jak Bliszka oraz Gilus. Na reprezentację było tak dużo chętnych że specjalnie otworzyliśmy równoległy turniej Puchar Kontynentów.
 
Zmian w grze nie wiele w porównaniu z sezonem 15 jedne ze zmian to:
- zmiana zasad funkcjonowania kontuzji lekkiej, teraz obniża siłę zawodnika przed meczem, a nie w trakcie.
- umożliwienie tokenom bonusowym obniżenie kontuzji ciężkiej i lekkiej
- zmiana wyglądu nie których podstron serwisu np. lepsze tabele, lepsze wyniki, lepsze wyświetlanie listy strzelców
- wprowadzenie siły taktyk, co daje możliwość skontrolowania czyja taktyka jest najlepsza.
- wprowadzenie nowych zasad funkcjonowania kontuzji i kartek w poszczególnych turniejach (multisystem kartkowy,goli i kontuzji)
- mozliwość otrzymania drugiej drużyny z niższych lig (zostanie zniesione po sezonie 16)
- nowy system wyświetlania meczy Ligi Mistrzów i Ligi Europa
 
Więc jeżeli chcesz poznać na własnej skórze managera który dynamicznie się rozwija nadal pozostając przy głównym nie zmienialnym i dostępnym dla każdego managera to zapraszamy do gry: http://www.sensiman.net/

pl Autor news: Tomplus, Data: 13.12.2012, Kategoria: Turnieje

więcej ...