SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!

NEWS

IV Lubiński Turniej juz za nami

TURNIEJ 30. 08. 2008 - LUBIN. Tak po krótce można wyjaśnić, jaka była organizacja tego turnieju. Ponad 50 osób przyjechało do Lubina z całej Polski, by walczyć o najwyższe trofea i świetne nagrody, ale szczególnie aby się świetnie bawić na największym turnieju Sensible w Polsce. Nie odbyło się bez niespodzianek. Południowa Polska jak zawsze przyjeżdża w komplecie, a tym razem pojawili się goście z Warszawy oraz Lublina i okolic. Przez cały turniej emocje sięgały zenitu i dopiero po finale można było oddychać pełną piersią i bezstresowo :)

Przedstawię teraz finalistów turnieju PC: I miejsce: SANEK (Krasnystaw, niecodzienna technika) II miejsce: PĄCZEK (Lubin, drugi finał na PC w tym roku) III miejsce: YODA (Katowice, odrobina szcześcia brakło na finał) IV miejsce: FOKA (Wrocław, za rok będzie lepiej)

Teraz turniej Amiga, który odbył się poraz pierwszy w Lubinie: I miejsce: BOBBIEBOBRAS (Sosnowiec, iniemamocny) II miejsce: ROMANEQ (Lubin, gdyby nie Bobbie) III miejsce: SANEK (Krasnystaw, wypadek przy pracy, mógłbyć finał) IV miejsce: ZIERNIOR (Lubin, szczęście sprzyja lepszym)

Jeżeli chcecie poczytać pełną relacje i obejrzeć zdjęcia z turnieju, zapraszam do wejścia na Forum SWOS.pl.

pl Autor news: Tomplus, Data: 31.08.2008, Kategoria: Turnieje

więcej ...